Árvízi megemlékezés 2016

kép3

 

2015. április 26-án, az emberáldozatokat követelő csákánydoroszlói árvíz 50. évfordulóján egyesületünk a Vízi Vándor táborhelyen kettőskeresztet valamint a tragédia helyszínén emlékoszlopot állított az elhunytak emlékére .

 

2016. április 24-én Orsós Zoltán plébános misét celebrált az elhunytak emlékére, ezt követően az emlékkeresztnél egyesületünk tagjai mécseseket gyújtottak és rövid megemlékezést tartottak a leszármazottak részvételével.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.

Minden vélemény számít!

Az email címet nem tesszük közzé.

A következő HTML tag-ek és tulajdonságok használata engedélyezett: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>